Amb el patrocini

Bàner

Estudi de comportaments de vida i esportius de la Gent Gran d'Andorra

  

Estudi de la Gent Gran Andorra 2016

 

Valors Olímpics

  

Proposta OVEP (pdf)

Valors Olímpics (pdf)

 

Recerca de continguts

Productes COA

 

Pins del COA
Pins amb el nou
escut del COA,
dedicats i antics

Veure catàleg

 

Socis Olímpics

 COI    ANOC
   IOA  AOA

Fòrums de debat i opinió

 

 

Institucional
Membres del COA (2016-2020) PDF Imprimeix Correu electrònic
Institucional - Institucional
dimarts, 10 de gener de 2017 00:00

Representants de les Federacions Olímpiques
Bernat Vilella Sala Federació d'Atletisme
Joaquim Tomàs Baldrich Federació de Basquetbol
Josep A. Guerra Álvarez Federació de Canoa-Caiac
Gerard Riart Escribà Federació de Ciclisme
Lluís Torralba Massip Federació d'Esports de Gel
Albert Coma Zamboni Federació d'Esquí
Victor Domingos dos Santos Federació de Futbol
M. Eva Rodríguez Machado Federació de Gimnàstica
Xavier Espot Miro Federació de Golf
Gerard Pifarré Ros Federació d'Handbol
Catherine Phae Chevron Federació d'Hipica
Alain Cabanes Galian Federació de Judo, Ju jitsu 
Xavier Herver Merino Federació de Karate 
Jaume Esteve Fernandez  Federació de Muntanyisme
Joan Clotet Calves Federació de Natació
Antoni Rovira Roca Federació de Rugbi
Sergi Sogas Rodríguez Federació de Taekwondo
Francesc Garcia Garcia Federació de Tennis
Lluís Rovira Donadeu Federació de Tennis Taula
Laura Salvans Abetlla Federació de Tir
Alex Jerez Herrero Federació Tir amb Arc
Josep Maria Pla Maronda Federació de Vela
Jordi Verdaguer Ferré Federació de Voleibol


Representants de les Federacions no Olímpiques

Automòbil Club Andorra
Josep Punti Tigel Federació de Motociclisme
Lluís Pallares Papasseit Federació de Patinatge
Francesc Galera Zamora Federació de Petanca
Daniel Jose Queralto Federació d'Escacs VA
Alex Terés Ulier Special Olympics


Membres de l'antiga Comissió Permanent
Jaume Martí Mandicó
Aitor Osorio Martí
Ferran Riu Minguella


Representants dels atletes olímpics
Cristina Llovera Rossell
Laura Salles Lopez
Kevin Esteve Rigaill
Laura Soulier Tabasz


Membres Cooptats
Robert Aleu Consegal
Jordi Cerqueda Sierra
Xavier Folguera Sendra
Josep A. Garcia Gonzalez
Anna Lopez Ambatlle
Jordi Minguillon Capdevila 
Anna Pallares Papasseit
Alba Reguant Closa
Florence Rigaill Palloure
Elsa Rigau Espiell
Marisa Sanchez Castrillo
Alex de Santiago
Joan Tomàs Roca
 


Membres d'Honor
Isidre Baró Cabanes President honorari
Lluís Molné Armengol President honorari
Josep Mª Cosan Nadal Membre d'Honor

 
Mínimes EYOF GYOR 2017 PDF Imprimeix Correu electrònic
Institucional - Institucional
dimecres, 16 de novembre de 2016 17:59

 Mínimes dels EYOF GYOR 2017 clicar aquí

 
Mínimes JPEE San Marino 2017 PDF Imprimeix Correu electrònic
Institucional - Institucional
dimecres, 16 de novembre de 2016 12:45

   Mínimes dels Jocs dels Petits Estats d'Europa

                      de San Marino 2017 clicar aquí

 
«IniciaAnterior12345678910SegüentFinal»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 

Imatges

Pròxims esdeveniments

Especial OG 2012

natacio london 2012.jpg