L’Assemblea General del Comitè Olímpic Andorrà durant el període 2016-2020 la integren els següents membres:

Representants de les Federacions Olímpiques :

NomFederació
Anna Maria Achon SostresFederació Andorrana d’Atletisme
Joaquim Tomàs BaldrichFederació Andorrana de Basquetbol
Bruno Modesto De OliveiraFederació Andorrana de Boxa
Josep A. Guerra Álvarez Federació Andorrana de Canoa-Caiac
Gerard Riart Escribà Federació Andorrana de Ciclisme
Lluís Torralba Massip Federació Andorrana d’Esports de Gel
Lluís Ruiz VallsFederació Andorrana d’Esquí
Marc Rodríguez ZamoraFederació Andorrana de Futbol
M. Eva Rodríguez Machado Federació Andorrana de Gimnàstica
Xavier Espot MiróFederació de Golf d’Andorra
Gerard Pifarré Ros Federació Andorrana d’Handbol
Catherine Phae Chevron Federació Andorrana d’Hipica
Alain Cabanes Galian Federació de Judo i Ju-jitsu
Xavier Herver Merino Federació Andorrana de Karate
Patrick Frases GarciaFederació Andorrana de Muntanyisme
Joan Clotet Calves Federació Andorrana de Natació
David Ferre BonetFederació Andorrana de Rugbi
Oscar Rufas ProsFederació Andorrana de Taekwondo
Manel Blasi FontFederació Andorrana de Tennis
Lluís Rovira Donadeu Federació Andorrana de Tennis Taula
Marc Otero RodriguezFederació Andorrana de Tir
Lluís Vivé AldamaFederació Andorrana Tir amb Arc
Josep Maria Pla Maronda Federació Andorrana de Vela
Jordi Verdaguer Ferré Federació Andorrana de Voleibol

Representants de les Federacions no Olímpiques

NomFederació
Ramon PlanellasAutomòbil Club d’Andorra
Joan Espineta SalaFederació Motociclista d’Andorra
Víctor Buen ReguéFederació Andorrana de Patinatge
Maria de la O Soto SimónFederació Andorrana de Petanca
Martí Martinez BalasteguiFederació d’Escacs Valls d’Andorra
Àlex Terés UlierSpecial Olympics Andorra

Membres de l’antiga Comissió Permanent

Nom
Jaume Martí Mandicó
Jordi Cerqueda Sierra
Joan Tomas Roca

Representants dels atletes olímpics

Nom
Montserrat Garcia Riberaygua
Pol Moya Betriu
Mireia Gutíerrez Cabanes
Marc Oliveras de Gabarre

Membres Cooptats

Nom
Ferran Riu Minguella
Sofie Juarez Vantieghem
Olga Gelabert
Josep Garcia Gonzalez
Anna Pallares Papasseit
Hocine Haciane Constantin
Aitor Osorio Martí
Francesc Xavier Domingo Roige
Marisa Sanchez Castrillo
Isabel Ribault Castel
Natalia Gallego

Membres d’Honor

NomTítol
Isidre Baró Cabanes President honorari
Lluís Molné Armengol President honorari
Josep Maria Cosan NadalMembre d’Honor